Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0