Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5