Movies
Ratings
21
Cast AwayRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 0.5
The Hot ChickRated ★ 1.0