Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
The 100Rated ★ 4.0