Movies
Ratings
436
Memories of the SwordRated ★ 2.0- Untouchable LawmenRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0