Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
KlausRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
SleepRated ★ 5.0
Boiling PointRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.5
SullyRated ★ 5.0