Titles you rated
A Single RiderRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 5.0
BlockersRated ★ 3.5