Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5