Movies
Ratings
187
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5