Series
Ratings
61
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Billions Season 6Rated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5