Series
Ratings
70
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5- Yaoh Season 1Rated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Roosevelt GameRated ★ 4.0- The Way We LiveRated ★ 5.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 5.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 5.0
- ATARURated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0- 너무 좋아!!Rated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 5.0
Beach BoysRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
Black KiteRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0- GyarusaRated ★ 4.0