Movies
Ratings
259
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0