Movies
Ratings
37
Lone SurvivorRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0