Movies
Ratings
30
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0