Movies
Ratings
657
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5