Movies
Ratings
111
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The TribeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0