Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The MistRated ★ 1.5
ChefRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0