Titles you rated
CallRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
SplitRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 1.5
BurningRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5