Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.0