Movies
Ratings
161
Begin AgainRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Men in HopeRated ★ 5.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0