Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
5 Flights UpRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0