Movies
Ratings
575
Venom: The Last DanceRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5