Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Tree of HeavenRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- SoulmateRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0