Titles you rated
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
MarshallRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5