Movies
Ratings
306
Bird BoxRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
FrankRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5