Movies
Ratings
334
TrainspottingRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0