Movies
Ratings
81
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 1.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5