Titles you rated
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 3.0