Series
Ratings
62
TrinketsRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 5.0- Switched at Birth Season 4Rated ★ 5.0
- Switched at Birth Season 5Rated ★ 5.0
Switched at Birth Season 3Rated ★ 5.0- Switched at Birth Season 2Rated ★ 5.0
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 5.0
The Suite Life of Zack & Cody Season 3Rated ★ 3.0