Titles you rated
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0