Movies
Ratings
736
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0