Series
Ratings
37
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The ActRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Hahaha MeongmeongineRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0