Titles you rated
The FighterRated ★ 5.0
FelonRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0- Too Many VillainsRated ★ 1.0