Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Indecent ProposalRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Because I Love YouRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0