Movies
Ratings
976
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 2.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 4.5
Jaws 2Rated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
The Third Way of LoveRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.0
MonstrumRated ★ 1.0
The FlyRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5