Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 5.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
A Boy and His SamuraiRated ★ 5.0
Noriben - The Recipe for FortuneRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
Yoshino's Barber ShopRated ★ 5.0
Rinco's RestaurantRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 5.0
Bread of HappinessRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 3.0
Honokaa BoyRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
What's Your Number?Rated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0