Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0