Movies
Ratings
70
Rough CutRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0