Movies
Ratings
2614
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
JobsRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
We Are BrothersRated ★ 1.0
A Man and a WomanRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 1.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5