Movies
Ratings
182
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0