Movies
Ratings
719
VenomRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
StorksRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5