Titles you rated
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Soul HunterRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 4.5
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
EasyRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5