Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
Sliding DoorsRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 3.0