Series
Ratings
54
GoblinRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5