Series
Ratings
41
Game of ThronesRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0