Movies
Ratings
115
Worst WomanRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0