Movies
Ratings
136
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0