Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Love at Second SightRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5