Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Barbie as RapunzelRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
The MessengersRated ★ 2.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Sorority RowRated ★ 2.0
A Blood PledgeRated ★ 2.0
CadaverRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
AloneRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0- City of DamnationRated ★ 3.0