Movies
Ratings
1053
Ocean's EightRated ★ 3.0
Made of HonorRated ★ 2.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 3.0
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 2.0
PredatorsRated ★ 2.0
SPEC: HeavenRated ★ 3.5
PersuasionRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Love WitchRated ★ 2.5
Where the Heart IsRated ★ 2.0
Some Like It HotRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 2.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0
Fifty Shades of BlackRated ★ 1.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 0.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.0
Woman with Butterfly TattooRated ★ 2.5